ТРЕНИНГПО ВОЛОНТЕРСКОМУ ДВИЖЕНИЮ

ТРЕНИНГ

ПО ВОЛОНТЕРСКОМУ ДВИЖЕНИЮ

18 ноября 2016 года в колледже прошел первый тренинг по волонтерскому движению провели тренинг члены «Социального волонтерского центра» при Центре молодежных иницатив г. Павлодара Жумашева А., Кайкен Т., Сидоренко Н. Кстати, надо сказать, что Сидоренко Нина является студенткой 3 курса нашего колледжа.

Ребята познакомили с деятельностью волонтерского центра, разъяснили, кто такие волонтеры и чем они занимаются, рассказали о мероприятиях, которые они организовывают и проводят.

Но самое интересное и полезное было в играх, которые гости провели со студентами. Игры направлены на развитие коммуникативных способностей, учат находить выход из любой ситуации.

Волонтерлік қозғалыс бойынша

ТРЕНИНГ

2016 жылдың 18 қарашасында колледжде волонтерлік қозғалыс бойынша алғашқы тренинг өтті. Тренингті Павлодар қаласының жастар бастамасы орталығы тұсындағы «Әлеуметтік волонтерлік орталығының» мүшелері А.Жумашева, Т.Кайкен мен Н.Сидоренко өткізді. Айтпақшы, Сидоренко Нина біздің колледжіміздің 3 курс студенті.

Балалар волонтерлік орталықтың қызметімен таныстырды. Волонтер кім екендігі және олар немен айналысатыны жөнінде түсіндірді. Волонтерлер ұйымдастырып, өткізетін шаралар жөнінде айтып берді. Осы кездесуде ең қызықтысы студенттермен өткізген ойындар болды. Волонтерлер өткізген ойындар коммуникативтік қабілеттерді дамытуға, кез – келген жағдаяттың шешімін табуға бағытталды.