Спортивные достижения Павлодарского политехнического колледжа

С 5 по 11 октября 2015 года в г. Байконуре проходил Чемпионат РК по классическому пауэрлифтингу, на котором студент колледжа Белевский А. занял 1-е место.

2015 жылғы қазан айының 5-нен 11-не дейін Байқоңыр қаласында өткен классикалық пауэрлифтинг бойынша ҚР чемпионатында колледж студенті А.Белевский 1 орынды иеленді.

В сентябре 2015 года студентка колледжа Синебрюкова П. заняла 1-е место в Международном турнире по спортивной акробатике.

2015 жылдың қыркүйек айында колледж студенті П.Синебрюкова спорттық акробатика бойынша халықаралық турнирде 1 орынды жеңіп алды.

В ноябре 2015 года юноши колледжа заняли 2-е место по баскетболу на XV Областной спартакиаде учащихся колледжей 1-ой лиги.

2015 жылдың қараша айында колледж бозбалалары баскетбол бойынша (1 лига) колледж оқушыларының XV облыстық спартакиадасында 2 орынға ие болды.

В ноябре 2015 года команда девушек Павлодарского политехнического колледжа заняла 2-е место в комплексном зачете 24-ой областной олимпиады колледжей 2-ой лиги.

Колледж қыздары 2015 жылдың қараша айында өткен кешенді сынақта (2 лига) колледж оқушыларының 24-ші облыстық спартакиадасында 2 орынға ие болды.

.

С 2 февраля по 30 марта 2016 года проходили областные соревнования по футзалу, на которых команда колледжа заняла 3-е место.

2016 жылғы ақпан айының 2-нен бастап наурыз айының 30-на дейін футзал бойынша облыстық жарыстар өткізілді. Бұл жарыста колледждің командасы 3 орынды жеңіп алды.

12 сентября 2016 года студент нашего колледжа Гурбановский Николай награжден Грамотой за 2-е место в областных соревнованиях по стритболу в составе команды «Долебеня»

2016 жылдың 12 қыркүйегінде колледжіміздің студенті Николай Гурбановский стритбол бойынша облыстық жарыстарда 2-ші орынды иеленді. Ол «Долебеня» құрама командасының мүшесі.

С 15 по 20 октября 2016 г. в г. Ташкенте проходил Чемпионат Азии по пауэрлифтингу, на котором студент колледжа Белевский Александр занял 1-е место.

2016 жылғы қазан айының 15-нен 20-на дейін Ташкент қаласында пауэрлифтинг бойынша Азия чемпионаты өтті. Аталмыш чемпионатта колледж студенті Александр Белевский 1 орынға ие болды.

21-23 октября 2016 года в г. Семипалатинске проходил XI Международный турнир по баскетболу, на котором студенты нашего колледжа Орел Данил и Гурбановский Николай награждены грамотами за занятое 1-еместо.

Ағымдағы жылғы қазан айының 21-23 күндері Семей қаласында өткен баскетбол бойынша ХІ халықаралық турнирде колледж студенттері Данил Орел мен Николай Гурбановский 1 – ші орынды жеңіп алғандары үшін мақтау қағаздарымен марапатталды.