Д-32 тобында академиялық сурет бойынша қарау өтті

Д-32 тобында академиялық сурет бойынша қарау өтті. Бұл жұмыстың мақсаты жігіттің жалаңаш жарты-денесін салу болды. Жұмыстың күрделілігі дене пластикасын беру болды. Бірақ студенттер пластикалық анатомия туралы білімдерін көрсетті. Комиссия бірнеше үздік жұмыстарды атап өтті. Олар: студенттер Цупикова Алина, Лукина Жанна және Комарева Вероника. Жалпы топ жоғары нәтиже көрсетті.

000010

000012

В группе Д-32 прошел просмотр по академическому рисунку. Задачей данной работы было нарисовать обнаженную полу-фигуру юноши. Сложность работы заключалась в передаче пластики тела. Но студенты успешно продемонстрировали знание пластической анатомии. Комиссия отметила несколько лучших работ. Это работы студенток Цупиковой Алины, Лукиной Жанны и Комаревой ВероникиВ целом группа показала высокий результат.

000011