«ЖЫЛДЫҢ ҮЗДІК КУРАТОРЫ» БАЙҚАУЫНЫҢ І КЕЗЕҢІ

"Жылдың үздік кураторы" байқауының 1-турын өткізу аясында колледжде топ кураторларымен сыныптан тыс іс-шаралар өткізілді. ГТМ-13 тобының кураторы Б.А.Джартыбаева С.Торайғыровтың 130 жылдығына арналған "Даналық өзені бойынша" іс-шарасын өткізді.

ТЭ - 17 тобының кураторы Ж.С.Баязитова студенттермен бірге Павлодар облысының киелі жерлеріне саяхат өткізді. Саяхат аяқталғаннан кейін студенттік командалар арасында викторина өтті.

Ал бүгін үйірме жұмысы аясында Д-19 тобының кураторы Е.С.Богужа дизайнерлік дүрбелең ұйымдастырды. Е.С.Богужа барлық қатысушыларды ойын атмосферасына кіргізіп, дизайн саласына қатысты тапсырмаларды дайындады. Іс-шара барысында студенттер белсенді жұмыс істеді және оқытушының тапсырмаларын қуана орындады.

МХ-25 тобының кураторы И.В.Матвиенко және Д-36 тобының кураторы Галузина өз шеберліктерін көрсетті.

И.В.Матвиенко "Өмірді не үшін жұмсау керек?" сыныптан тыс шарасын ұйымдастырды. Сыныптан тыс іс - шараның негізгі мақсаты - өз өміріне жауапкершілікпен қарауды қалыптастыру және маңызды өмірлік құндылықтарды саналы түрде таңдай білу. Студенттермен бірге ойын өткізілді, оның барысында студенттер өмірдегі ең маңызды құндылықтарды таңдады. Ең бастысы, барлық қатысушылар үшін аса маңызды құндылықтар ретінде отбасы, денсаулық және өмір таңдалды.

Ю.Н.Галузина үйірме жұмысы аясында "Виммельбух" кітабына иллюстрациялар" сыныптан тыс іс-шарасын өткізді. Студенттер әртүрлі тақырыптар бойынша шығармашылық жобаларды орындады. Жұмыс топшаларда өтті. Жұмыс аяқтағаннан кейін әр команда өз жобасын қорғады. Сабақ өте қызықты өтті, барлығы жұмыста кәсіби түрде қолданылған шығармашылық қабілеттері мен білімдерін көрсетті.

Оқытушы Бонова Ирина Николаевна "Ойын-сауық лингвистикасы" тақырыбында сыныптан тыс іс-шара өткізді.

ГТМ-31 тобының 3 курс кураторы Жанна Юрьевна Казакованың "Адам өміріндегі күйзеліс және онымен күресу жолдары» сыныптан тыс іс – шарамы өте қызықты өтті. Студенттер куратордың тапсырмаларын белсенді орындады, күйзеліспен күресудің мысалдарын келтірді. Іс-шара жоғары деңгейде өтті.

Куратор Яковлева Ирина Анатольевнамен "Мифтер мен аңыздардағы гүлдер әлемі" атты сыныптан тыс іс-шара ұйымдастырылды. Іс-шара барысында студенттер гүлдердің тарихын айтып берді, бұл процесте гүлдерді жасау бойынша шебер-класс көрсетілді, гүл шоқтары көрмесі ұсынылды.

Куратор Пилипенко Анастасия Александровна "Ғаламтор: қолдау және қарсы" тақырыбына пікірталас ұйымдастырды. Бұл тақырып жастар арасында өте өзекті. Балалар өз көзқарастарын белсенді қорғады, ғаламтордың жастарға оң және теріс әсерінің мысалдарын келтірді.

А.Ж.Мусалимова "Менің сүйікті қалам - Павлодар!" тақырыбын туған қаланың тарихына арнау мақсатында қолданып, іс – шара ұйымдастырды. Куратор студенттермен бірге біздің қаламыздың тарихын қарап шықты, соңында викторина ұйымдастырылды, онда студенттер Павлодар қаласының тарихы туралы жақсы білімдерін көрсетті.

Құрметті әріптестер, кәсіби шеберлік танытқандарыңыз үшін көп рахмет!

Барлық қатысушыларға сәттілік тілейміз!

image  image  image IMG_20230328_135638  IMG-20230328-WA0043